Jak s námi komunikovat

Pro žádosti o recept, dotazy na výsledky a objednávky vyšetření nás kontaktujte buď na e-mailu info@revmatologieomlouc.cz, nebo prostřednictvím SMS zprávy na tel. čísle 777925841. Telefonické dotazy vzhledem k vytíženosti personálu během dne prosím směrujte do doby mezi 10 – 11 hod. na tel. č. 777925841 nebo 554230407. Pokud se nedovoláte nebo v mimopracovní době můžete zanechat vzkaz do hlasové schránky na tel. čísle 554230407 a sestra Vaše žádosti v nejbližší možné době vyřeší.

 

POKYNY PRO PACIENTY V SOUVISLOSTI S OPATŘENÍMI PROTI INFEKCI COVID-19

Vážení pacienti,
vzhledem k opatřením proti šíření infekce COVID-19 bychom vás chtěli požádat před návštěvou naší ambulance o pečlivé zvážení vašeho zdravotního stavu.

Pokud vykazujete příznaky tohoto onemocnění, případně jste byli v rizikovém kontaktu nebo se vrátili ze zemí se zvýšeným rizikem nákazy, prosíme Vás o kontaktování naší ambulance a přeobjednání na pozdější termín, případně zrušení vaší kontroly a odložení návštěvy, je-li to možné vzhledem k vaší léčbě.

Po dobu pobytu v ordinaci noste řádně nasazený respirátor, dezinfikujte si ruce, dodržujte bezpečné rozestupy, choďte přesně ve stanoveném čase a pokud je to možné bez doprovodu rodinných příslušníků, aby byl v čekárně co nejmenší počet osob.

Děkujeme za pochopení a respektování zdraví ostatních pacientů i našeho týmu.

Zařízení poskytuje zdravotní péči
pro pacienty těchto zdravotních pojišťoven
Kód 111Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Kód 201Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Kód 205Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Kód 211Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Kód 207Oborová zdravotní pojišťovna
Kód 213Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
© 2024 Revmatologie Šumperk